Skarpetki z własnym nadrukiem na zamówienie - Divin

Wyceń zamówienie!

Skarpetki z nadrukiem dla szkół i uczelni

Ekspresowo. Skarpetki już od 75 par

Zaufali nam

Zobacz więcej naszych zleceń

Skarpetki szkolne z logo

Stwórz skarpety z własnym nadrukiem

Stwórz własny niepowtarzalny wzór z logo promującym szkołę! Możecie u nas zamówić specjalnie zaprojektowane skarpety z nadrukiem. To super pomysł na pamiątkę dla wszystkich absolwentów, jak i uczniów Twojej szkoły lub uczelni. Do produkcji skarpet dobieramy materiał tylko najwyższej jakości, nasze produkty dostępne są w różnych rozmiarach oraz modelach. Nie czekaj i zamów darmowe skarpety testowe lub od razu wyślij wytyczne. My natomiast przygotujemy dla Ciebie bezpłatny projekt nadruku na skarpetki.

Darmowe skarpetki do przetestowania

Rozumiemy, że zanim podejmiecie decyzję co do skarpetek, musicie wcześniej je przetestować. Dlatego właśnie oferujemy wysyłkę darmowych próbek materiału. Kompletnie bez zobowiązań otrzymacie nasze skarpetki do testów jakości oraz wyboru odpowiedniej przędzy. Wysoka jakość gwarantuje pełne zadowolenie! Dla skarpetek klasycznych główną dzianiną jest bawełna, natomiast dla sportowych polipropylen.

Skarpetki z własnym wzorem szkoły
Skarpetki uniwersyteckie z własnym wzorem

Stwórzcie za darmo własny wzór skarpetek

Podchodzimy w pełni indywidualnie do każdego zamówienia, więc macie pewność, że otrzymacie skarpetki jedyne w swoim rodzaju. Na podstawie Waszych wytycznych, w ciągu 5 dni przygotujemy dla Was kilka wersji projektów. Jeśli nie macie żadnych pomysłów, to nic nie szkodzi, nasi graficy na pewno coś wymyślą (logotyp, wzory). Nasz bot Franek poprowadzi Was krok po kroku przez cały proces!

Pozwólcie każdemu stworzyć własny wzór

Pozostaje jeszcze inna opcja na przygotowanie projektów. W swojej ofercie mamy możliwość przeprowadzenia konkursu. Każdy uczeń lub student może wykazać się kreatywnością i stworzyć projekt skarpetek z własnym wzorem. Nic tak nie przywiązuje do różnego typu inicjatyw, jak wspólny udział w ich tworzeniu.

Skarpetki na zamówienie w planety
Skarpetki z własnym wzorem

Promocja skarpetek oraz zbieranie zamówień

Oferujemy pomoc w promocji skarpetek, oraz wyręczymy Was z procesu zbierania zamówień. Razem przygotujemy specjalny kalendarz promocji, dostosowany do Waszych potrzeb, który będzie obejmował m.in. gotowe posty na Facebooka. Następnie przygotujemy dla Was gotową stronę, na której uczniowie lub studenci będą mogli zamawiać swoje skarpetki.

Gwarancja zadowolenie

Wada w logotypie lub we wzorze na skarpetce? Tworząc bardzo dużą ilość skarpetek, jest szansa, że pojedyncza para będzie miała jakąś wadę. Dlatego właśnie, na wszelki wypadek, zawsze tworzymy dodatkowe skarpetki, które dają Wam gwarancje dobrej jakości. Oczywiście nic za nie, nie płacicie.

Wzorzyste skarpetki z logo

Jeszcze więcej korzyści

Asystent na każdym etapie icon

Asystent na każdym etapie

Brak ukrytych kosztów icon

Brak ukrytych kosztów

Darmowa dostawa icon

Darmowa dostawa