Skarpetki z własnym nadrukiem na zamówienie - Divin

Wyceń zamówienie!

Skarpetki harcerskie z własnym wzorem

Ekspresowo. Skarpetki już od 75 par

Zaufali nam

Zobacz więcej naszych zleceń

Skarpety harcerskie za darmo do przetestowania

Zanim zdecydujecie się na zamówienie skarpetek z własnym wzorem, możecie wcześniej za darmo otrzymać od nas próbki materiałów.  Dzięki nim będziecie mogli sprawdzić, oraz ocenić jakość naszych skarpetek na zamówienie. Oferujemy dwa modele skarpetek: klasyczne z przewagą bawełny i sportowe, gdzie główną przędzą jest polipropylen.

Skarpetki harcerskie z własnym wzorem dla drużyny
Kolorowe skarpety dla harcerzy

Darmowy projekt skarpet z logo hufca lub drużyny

Zaufajcie specjalistą i stwórzcie skarpetki, które swoim wzorem zachwycą wszystkich harcerzy. Do każdego projektu podchodzimy w pełni indywidualnie. W ciągu zaledwie 5 dni roboczych prześlemy do Was kilka wersji projektów. Jest możliwość zamówienia wzoru skarpetek bezpośrednio za pomocą naszego Messenger bota!

Skarpety wg. projektu harcerzy

Oferujemy również możliwość przeprowadzenia konkursu wśród harcerzy drużyn, szczepów, bądź hufców. Każdy harcerz będzie mógł wykazać się kreatywnością i stworzyć swój własny wzór. Odpowiednio dostosujemy projekty skarpetek, tak aby była możliwość ich uszycia, oraz pomożemy w przeprowadzeniu głosowania na najlepszą pracę. Nic tak nie przywiązuje do różnego typu inicjatyw jak wspólny udział w ich tworzeniu.

Możesz zamówić u nas skarpety o dowolnym wzorze.
Producent skarpet dla harcerstwa i skautingu

Gwarancja zadowolenia

Błąd we wzorze lub w logotypie na skarpetce? Przy masowej produkcji skarpetek takie rzeczy czasami się zdarzają. Jako producent skarpet dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego właśnie zawsze tworzymy dodatkowe pary skarpetek na wypadek jakiejś wady. Dzięki temu macie pewność, że wszyscy harcerze otrzymają swoje skarpetki, bez żadnego defektu! Dodatkowe pary są darmowe.

Jeszcze więcej korzyści

Pomoc asystenta od projektu do zamówienia

Asystent na każdym etapie

Brak dodatkowych kosztów

Brak ukrytych kosztów

Bezpłatna dostawa produktów

Darmowa dostawa