Skarpetki z własnym nadrukiem na zamówienie - Divin

Wyceń zamówienie!

Opakowania na skarpetki

Prezent jedyny w swoim rodzaju.

Podstawowa folia

Przy każdym zamówieniu oferujemy zapakowanie skarpetki w standardowe estetyczne folijki. Na każdej znajduje się, nakleja ukazująca rozmiar skarpetki. Jest to zdecydowanie rozwiązanie najprostsze i najtańsze.

Folijki na skarpetki
Etykietki kartonowe na skarpetki

Spersonalizowane etykietki do powieszenia

W swojej ofercie mamy trzy rodzaje etykietek. Rekomendujemy je dla firm, które oprócz skarpetek chcą również umieścić swój logotyp w bardziej widocznym miejscu. Etykietki różnią się wyglądem oraz sposobem ich powieszenia. Mogą zostać stworzone w wersji kolorystycznej oraz ekologiczno-szarej.

Pudełka na skarpetki

Pudełka o wymiarach 11,8 × 14 × 8 cm w bardzo estetycznej formie mogą pomieścić od 2 do 3 par skarpetek. Pudełka Fasonowe dają możliwość zachowania spójności wizualnej marki. W ten sposób zapakowane skarpetki z pewnością zachwycą obdarowywanych. Zarówno tak jak w przypadku etykietek oferujemy wersję kolorystyczną i ekologiczną.

Pudełka fasonowe na skarpetki
Pudełka typu poduszka na skarpetki

Pudełka typu poduszka

Idealnie sprawdzają się jako opakowania na prezent. Są wykonane z kartonu 250 g oraz posiadają zadruk jednostronny 4/0. Pudełka o wymiarach 21,3 × 8,5 × 3,2 cm niestety nie są przeznaczone dla skarpetek o rozmiarach 45-46 oraz 47-48. Również oferujemy wersję kolorystyczną i ekologiczną.