Skarpetki z własnym nadrukiem na zamówienie - Divin

Wyceń zamówienie!

Robicie coś dobrego? Chcemy się odwdzięczyć!

Otrzymacie skarpetki 10% taniej. Skarpetki już od 75 par.

Skarpetki dla wydarzeń z własnym wzorem

Sprawdź, czy obowiązuje Was zniżka!

Jesteście fundacją pożytku publicznego, bądź organizujecie wydarzenie na którym będą zbierane pieniądze na cele dobroczynne? Oferujemy tańsze skarpetki o 10% dla organizacji, oraz inicjatyw wspierających innych. Jeżeli jesteście zainteresowani otrzymaniem niższej ceny, prosimy o przesłanie statutu fundacji w celu jej weryfikacji. Organizatorów wydarzeń, prosimy o przesłanie regulaminu imprezy.

Darmowe próbki materiałów

Zrozumiałym jest, że zanim zdecydujecie na produkcje jakichkolwiek skarpetek, wcześniej musicie ocenić ich jakość. Oferujemy darmową wysyłkę próbek materiałów, wraz z krótką instrukcją jak najlepiej sprawdzić ich jakość.

Skarpetki dla fundacji na zamówienie
Skarpetki dla organizacji non-profit

Darmowe spersonalizowane wzory skarpetek

Oferujemy również pomoc w przygotowaniu wzorów na skarpetki. Na podstawie Waszych wytycznych, w ciągu 5 dni roboczych otrzymacie od nas kilka projektów skarpetek. Dla fundacji niemających pomysłu na skarpetki z własnym logo, również przygotujemy kilka propozycji.

Skarpetki dla firm na zamówienie

Gwarancja zadowolenia

Przy masowej produkcji może się zdarzyć, że jakaś skarpetka będzie wadliwa. Dlatego zawsze tworzymy kilka dodatkowych par na wypadek takiej sytuacji. Z nami masz gwarancję, że każda osoba otrzymująca skarpetki ze wzorem fundacji, będzie zadowolona.

Skarpetki na zamówienie w planety

Jeszcze więcej korzyści

Asystent na każdym etapie icon

Asystent na każdym etapie

Brak ukrytych kosztów icon

Brak ukrytych kosztów

Darmowa dostawa icon

Darmowa dostawa