Skarpetki z własnym nadrukiem na zamówienie - Divin

Wyceń zamówienie!

Skarpetki z nadrukiem dla firm

Ekspresowo. Skarpetki już od 75 par.

Zaufali nam

Zobacz więcej naszych zleceń

Darmowe skarpetki z logo do przetestowania

Rozumiemy, że zanim podejmiecie decyzję co do skarpetek, musicie wcześniej je przetestować. Dlatego właśnie oferujemy wysyłkę darmowych próbek materiału. Kompletnie bez zobowiązań otrzymacie dwie pary naszych skarpetek (klasycznych i sportowych).

Skarpetki z logo firmy Papa Kebab
Skarpetki dla firm na zamówienie

Stwórzcie za darmo własny wzór skarpetek

Podchodzimy w pełni indywidualnie do każdego klienta, więc macie pewność, że otrzymacie skarpetki jedyne w swoim rodzaju. Na podstawie Waszych wytycznych, w ciągu 5 dni przygotujemy dla Was kilka wersji projektów. Jeśli nie macie żadnych pomysłów, to nic nie szkodzi, nasi graficy na pewno coś wymyślą (logotyp, wzór). Nasz bot Franek poprowadzi Was krok po kroku przez cały proces!

Skarpetki dla firm na zamówienie

Gwarancja zadowolenie

Wada w logotypie lub we wzorze na skarpetce? Tworząc bardzo dużą ilość skarpetek, jest szansa, że pojedyncza para będzie miała jakąś wadę. Dlatego właśnie, na wszelki wypadek, zawsze tworzymy dodatkowe skarpetki, które dają Wam gwarancje dobrej jakości. Oczywiście nic za nie, nie płacicie.

Skarpetki na zamówienie w planety

Jeszcze więcej korzyści

Darmowa dostawa

Asystent na każdym etapie

Brak ukrytych kosztów

Proces zamawiania skarpetek

Zapytanie ofertowe

W większości przypadków odpowiadamy na zapytania skierowane mailem w ciągu godziny. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania jak również przedstawimy szczegóły naszej oferty i informacje o których mogliście nie pomyśleć.

Wysyłka darmowych Próbek

Lepiej mieć pewność, czy dany produkt spełnia nasze oczekiwania. My to rozumiemy, dlatego wszystkim zainteresowanym proponujemy darmowe próbki naszych materiałów. Dodatkowo możemy wysłać skarpetki z logo w kolorach, które Was interesują. Czas oczekiwania na próbki to około 5 dni roboczych.

Przygotowywanie projektów

Nie macie pomysłu na projekt swoich skarpetek z własnym wzorem? Niczym się nie przejmujcie! Nasi graficy w przeciągu zaledwie 5 dni przygotują dla Was kilka projektów skarpetek, które będą idealnie wpasowywały się w Waszą organizację.

Wybór wzoru i kolorów

Po przygotowaniu przez nas projektu skarpetek, czas na Waszą kolej. Będziecie musieli zdecydować, który wzór Was interesuje lub jakie poprawki mamy wprowadzić, żebyście byli usatysfakcjonowani. Dodatkowo będziecie musieli spośród ponad 150 kolorów wybrać te, które mają znaleźć się na zamówionych skarpetkach.

Akceptacja bitmapy

Przed rozpoczęciem produkcji nasi graficy tworzą jeszcze bitmapę wzoru skarpetki, abyście mogli nanieść jeszcze jakieś zmiany lub zaakceptować ostateczny wynik naszej pracy.

Akceptacja zdjęcia skarpetki

Zanim zaczniemy ostateczną produkcję, przesyłamy do klientów zdjęcie gotowej skarpetki i prosimy o akceptacje, bądź uwagi.

Produkcja

Na bieżąco będziemy Was informowali o przebiegu realizacji zamówienia. Czas produkcji to zwykle około 30 dni roboczych. W przypadku wyjątkowych sytuacji jesteśmy w stanie szybciej wyprodukować skarpetki.

Wysyłka skarpetek

Skarpetki wysyłamy kurierem. Dostawa skarpetek jest darmowa na terenie całej Polski.