Skarpetki z własnym nadrukiem na zamówienie - Divin

Wyceń zamówienie!

Jaki rodzaj skarpetek wybrać?

Opis naszych skarpetek.

Skarpetki bawełniane na zamówienie

Klasyczne skarpetki

Bawełna 68%, Poliamid 22% Polipropylen 6%, Elastan 4%

E

właściwości antybakteryjne

E

właściwości cieplno-izolacyjne

E

lekkie i przyjemne w dotyku

E

bardzo wytrzymałe

Skarpetki klasyczne są świetnym rozwiązaniem dla naszej szerokości geograficznej. Dzięki Bawełnie, głównej przędzy, z której są wykonane skarpetki, produkt ma właściwości cieplno-izolacyjne, które chronią stopy przed zimnem. Z dodatkiem Poliamidu skarpetki są lekkie i przyjemne w dotyku. Połączenie tych dwóch przędz sprawia, że nasz produkt jest bardzo wytrzymały, tak, abyście mogli się nim cieszyć długie lata. Ponadto skarpetki klasyczne są odporne na różnego rodzaju bakterie i grzyby, zapobiegając tym samym możliwości jakiegokolwiek zakażenia.

Skarpetki sportowe z logo szkoły

Sportowe skarpetki

Polipropylen 97%, Elastan 3%

E

właściwości antybakteryjne

E

nie zsuwają się z nogi

E

odporność na pot

E

elastyczność

Skarpetki sportowe to ciekawa alternatywa dla drużyn sportowych oraz osób wykonujących aktywność fizyczną. Skarpetki mają właściwości antybakteryjne i są odporne na pot. Co ma duże znaczenie dla nóg, które są w ciągłym ruchu. Skarpetki są wykonane z Polipropylenu i Elastanu, dzięki czemu Twoja skóra odczuje komfort w trakcie ich noszenia. Kolejną zaletą naszych skarpetek jest ich elastyczność, która zapobiega odkształcaniu się materiału. Są również wysokie i nie zsuwają się z nogi, abyście mogli zawsze z dumą reprezentować barwy swojej organizacji.

Stopki na zamówienie

Stopki

Bawełna 80%, Poliamid 17%, Elastan 3%

E

gładkie

E

przyjemne w dotyku

E

komfortowe

E

idealne na wakacje

Nasze bawełniane stopki idealnie sprawdzą się w upalne, wakacyjne dni. Gładkie i przyjemne w dotyku sprawią, że poczujesz się w nich komfortowo. Dzięki dodatkom elastanu skarpetki idealnie dopasowują się do stopy. Mniejsza wielkość skarpetki w żadnym stopniu nie odbiera możliwości wykonania ciekawego wzoru. Poczuj lekkość i swobodę ruchu z naszymi stopkami!

Skarpetki niestandardowe

Niestandardowy rodzaj skarpetek

Zależy Wam na specjalnym i dostosowanym do Waszych potrzeb modelu skarpetek? Chcielibyście, aby Wasze skarpetki były wyższe, krótsze lub miały luźniejszy ściągacz? Jeśli nie znalazłeś modelu, który by Was interesował, napisz do nas. Bardzo możliwe, że będziemy mogli Wam pomóc!